Ada turları

İstanbul pek çoğumuzun tadını tam anlamıyla alamadığı dünyanın en mucizevi kentlerinden bir tanesi. 8 bin yıllık tarihi, eşsiz boğazı ve elbette adaları ile burayı son zerresine kadar tatmak, muhteşem bir Adalar Tekne Turu yapmak istemez misiniz? İstanbul’a denizden bakarak çıkacağınız bu yolculuğu unutamayacağınız ve devamlı misafirimiz olacağınız konusunda ısrarlıyız.

Kedinizi güzel bir yatın güvertesinde güneşlenirken içeceğinizi yudumlarken düşünün. Marmara’nın kokusu rüzgarla karışıp yüzünüze vururken adalar ufukta görünecek ve dönüp baktığınızda adına şiirler, şarkılar yazılan; uğruna savaşlar verilen o muhteşem şehrin siluetini göreceksiniz. Adalar Tekne Turu size hep üzerinde olduğunuz karaya denizden bakma şansı sunacak. Bu kartpostal manzarasını arkanıza alarak sevdiklerinizle fotoğraflar çekebilir, bu benzersiz anları ölümsüzleştirebilirsiniz.

Adayı gezmek isterseniz sizi istediğiniz yere bırakabilir ve sizi bekleyebiliriz. Yemeğinizi ister teknede isterseniz kendiniz seçtiğiniz bir restorantta yiyebilirsiniz.

Bizim sunduğumuz Adalar Tekne Turu paket bir tur olmakla birlikte, saatlik olarak tekne kiralamalarında bu turun dilediğiniz biçimde değiştirilmesi mümkündür.

 Sizde pandemide evde sıkıldıysanız Boğazın derin sularında derin bir nefes alın…

Acele edin!

Hemen bize ulaşın
 
Call Now ButtonBizi arayın?