Yatta doğum günü kutlaması

TEKNE VE MASA SÜSLEMESİ
Teknede veya yatta doğum günü kutlamaları için standart masa süslemeleri ücretsiz olarak yapılmaktadır.
Dilerseniz, ücretli masa süslemeleri hizmetimizden faydalanarak farklı masa süslemeleri kırmızı halı ve volkan eşliğinde giriş yapmayı tercih edebilirsiniz.
Sürpriz doğum günü kutlamaları için tekne ve yatlarımız bağlı oldukları marinada organizasyon saatleri öncesinde süsleyebilirsiniz.

LAZER ORGANİZASYONU
Teknede doğum günü sürprizi yaparken, unutulmaz bir mesaj da verebilirsiniz. Doğum günü mesajınız boğaz köprüsü altında lazer ile sevdiklerinize tahmin bile edemeyeceği bir hediye verin. Ona söyleyeceğiniz sevgi dolu sözcüklere bütün İstanbul boğazı şahid olsun…

FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ
Dilerseniz geçirdiğiniz o güzel vakitleri profesyonel fotoğraf ve video çekimi ile her anını kayıt edebiliriz. Ek bir ücret ile fotoğraf ve video hizmetini satın alarak hatıralarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

YEMEK ORGANİZASYONU
Eğer yemekli bir doğum günü partisi istiyorsanız et,tavuk ve balık yanında mezeleriyle beraber istediğiniz bir menüyü size sunabiliyoruz. Yemek menümüzü tercih etmezseniz dışarden kendi isteiğinizle yemek getirip mutfak ekiplanlarımızı kullanabilirsiniz.

DONANIM
Teknemizin güçlü ses sistemine bluetooth aracılığıyla bağlanıp dilediğiniz müziği çalabilir, ücretsiz wi-fi’yımızdan yararlanabilirsiniz.

 Sizde pandemide evde sıkıldıysanız Boğazın derin sularında derin bir nefes alın…

Acele edin!

Hemen bize ulaşın
 
Call Now ButtonBizi arayın?