Boğaz'da yatta lazerli evlenme teklifi

Yatta evlilik teklifi

 

  • Yukarıda belirtilen paket fiyatları dışında, yakıt,kaptan vs. gibi herhangi bir ücret ödemesi talep edilmez. Paket fiyatları dışında ekstra bir ödeme yapılmaz.
  • Ayrıca turumuzu romantik müzik eşliğinde tamamlarken, çekilen fotoğraf ve videoların gerekli düzenlemeleri yapılarak sizlere ulaştırılmaktadır.
  • Teklif anında volkan gösterisi ve seçtiğiniz pakete göre lazer gösterisi ile Boğaz’da muhteşem bir teklife şimdilik hayır cevabını duyan kimse olmadı.

 

 

EVLİLİK TEKLİFİNİZ SİZE ÖZEL,MUHTEŞEM VE DUYGU DOLU OLSUN MU İSTİYORSUNUZ?

Evlilik teklifiniz özel olsun istiyorsunuz. Müstakbel eşinize gururla anlatacağı ve asla unutmayacağı bir evlilik teklifi yapmak için alternatiflerin hepsini düşündünüz. Pekiyi Teknede Evlilik Teklifi fikrine ne dersiniz? Sevdiğiniz kadına evlilik teklifi yapmak için onlarca alternatifiniz var. Hayal gücünüzün ulaşabildiği her yerde ve ortamda evlilik teklifi yapabilirsiniz.Her evlilik teklifi güzeldir; ancak yatta evlilik teklifi eşsizdir! Dünyada eşi olmayan bir boğazda evlenme teklifinize tarihi yalılar şahitlik yapacak; gizemli köşkler yatta lazerli evlilik sözüne alkış tutacak. Martılar bile bu anı imrenerek izleyecek.

YATTA EVLENME TEKLİFİ

Öncelikle size en uygun saatlerde yatımızla partnerinizle evlilik teklifi turuna çıkıyoruz. Boğaz turu yaparken sizin için özel hazırlanmış bir masada romantik bir akşam yemeği yiyorsunuz. Bu turda senaryolu yatta evlenme teklifi hazırlayabilirsiniz. Bu tamamen sizin planınıza ve nasıl bir evlilik teklifi yapmak istediğinizle bağlantılı bir durum. Senaryonuza göre ekibimiz size figüranlık yapabilir.

EVLİLİK TEKLİFİ SEÇENEKLERİ

4 İçeriği dolu paketimiz mevcuttur. Dilerseniz siz kendi seçenekleriniz yaratıp bize söyleyerek size en uygun sürprizi ayarlayabiliriz. Filomuzdaki tüm tekneler her türlü hizmete modernize edilip, hazır hâle getirilmektedir. Yatta evlenme teklifleri en az 1 saat eşliğinde yapılıyor. Tabiki siz dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Tur saatleri sizin tercihinizde olup genellikle akşam saatleri en ideal olanıdır.

LAZER ORGANİZASYONU

Akşam saatlerinde yapılacak organizasyonlara arzu edilirse lazer gösterisi de dahil edilebilir. Lazerle evlenme teklifi anında sevgiliye söylemek istediklerinizi kuvvetli lazer ışıklarıyla kayan yazı şeklinde ve patlayan volkanlar eşliğinde Boğaz Köprüsüne yazıyoruz. Kelime limiti olmadan, dilediğiniz kadar uzunlukta, ne isterseniz.. Lazer gösterisi ile bu özel geceyi çok daha anlamlı kılabilirsiniz. Lazerle boğaz köprüsüne yattan yazı ve isim yazdırmak son yılların en popüler evlenme teklifi yöntemidir..

Lazerle evlenme teklifi etmek için hazır olduğunuzda ya da önceden planladığımız gibi yatta yemek yendikten sonra sizleri yatın ön tarafına manzaraya karşı fotoğraf çekme bahanesiyle çağıracağız. Köprüye karşı birkaç poz fotoğrafınızı çektikten sonra oturmanızı ve köprüye doğru bakarak poz vermenizi isteyeceğiz ve tam o sırada lazer gösterisi başlayacak. Daha önce bize mesaj olarak göndererek yatta evlenme teklifi anında köprüye yazılmasını istediğiniz sözler kayan yazı şeklinde köprünün alt kısmında belirecek. Yazının en sonunda “Benimle Evlenir Misin?” çıktığı an diz çökecek ve yüzüğü sevgilinizin parmağına takacaksınız. Tam da bu arada patlayan volkanlar eşliğinde sevgilinizin ağzından büyük bir aşk ve heyecanla EVET cevabını çığlıklar halinde duyacaksınız! Biz de aşk dolu anları fotoğraf ve video kaydı ile ölümsüzleştireceğiz.

Önemli not: Yatta lazerli evlilik teklifi için talep edeceğiniz ek hizmetlerde ek ücretler talep edilebilir. Hafta sonu yatta evlenme teklifi düşünüyorsanız erken rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

 Sizde pandemide evde sıkıldıysanız Boğazın derin sularında derin bir nefes alın…

Acele edin!

Hemen bize ulaşın
 
Call Now ButtonBizi arayın?