Yatta yemekli turlar

Boğazda bir tekne turu yapmadan İstanbul’u gördük diyemezsiniz. İstanbul’un tarihi yapılarını, doğal güzelliklerini tek tek gezmek haftalar hatta aylar alır. Bunları yakından görmek elbette size bambaşka duygular yaşatacaktır. Ama bu muhteşem tarihi yapıları ve eşsiz doğal güzellikleri boğazda bir tekne üzerinde izlerken gördükleriniz sizi büyüleyecektir. Her İstanbullunun ve şehri görmeye gelen yerli ve yabancı turistin boğazda tekne turu deneyimini yaşaması gerekir. Ayrıca günümüzde tekne turları sadece gezip görme amaçlı yapılmıyor. Özel gün kutlamaları,partiler,balolar,kahvaltı,öğle ve akşam yemeği, iş yemeği gibi organizasyonları gerçekleştirmek size daha çok keyif katacaktır.

KAHVALTI

Yatla boğaz turu yaparken sevgilinizle, eşinizle baş başa ya da arkadaş grubunuzla birlikle herhangi bir özel neden olmadan kahvaltı turu organize edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kahvaltı turları eşliğinde sadece size özel olarak özenle hazırlanmış romantik yatta evlenme teklifi edip hayat arkadaşınızla evlilik yıl dönümü kutlaması yapabileceğiniz gibi aile arasında ya da tüm arkadaşlarınıza doğum günü partisi verebilir, boğazda ya da Adalar koylarında yüzme turu organize edebilir, şirketinizin önemli misafirlerini iş yemeği ya da toplantı görüşmesi ile ağırlayabilirsiniz. Kısacası aklınıza gelen tüm bireysel ve kurumsal kahvaltı organizasyonları için şirketimizden 12 ay tekne kiralama hizmeti alarak kahvaltı yapabilirsiniz.

AKŞAM YEMEĞİ

Yatta akşam yemeği organizasyonu eşliğinde 12 ay boyunca gerçekleştirebilirsiniz. Yatta baş başa yenecek iki kişilik romantik akşam yemeklerinden tutun da arkadaş grubunuzla toplanıp hasret gidermek adına organize edeceğiniz yemekli ve eğlenceli turlar, şirket içi toplantılar ya da ağırlamanız gereken önemli misafirleriniz için profesyonel bir ekiple hizmet veriyoruz! Evlilik yolunda atılan ilk adım olan nişan törenleri, nikah sonrası yemek, eğlence ve after party davetleri, düğün organizasyonları, romantik bir ortamda evlenme teklifi ve evlilik yıldönümü kutlamaları, öğrencilerin sene sonu eğlencesi ve mezuniyet baloları, rakı balık eşliğinde fasıl eğlenceleri, şirketlerin bayi toplantıları ve iş yemeği görüşmeleri, doğum günü kutlaması ve partileri ile Ramazan ayına özel iftar programlarını en kaliteli şekilde ekonomik şekilde organize ediyoruz.

İŞ YEMEĞİ

Kahvaltı,öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde kurumsal davet veya toplantı organizasyonlarınızı yatımızda gerçekleştirebilirsiniz. Boğazın eşsiz güzelliği ve havası size ve misafirlerinize motivasyon katarken teknemizde sizi en güzel şekilde hizmet ederek sizi ağırlayabiliriz.

 Sizde pandemide evde sıkıldıysanız Boğazın derin sularında derin bir nefes alın…

Acele edin!

Hemen bize ulaşın
 
Call Now ButtonBizi arayın?